Hakkımızda

HYDROTUR ARITMA SİSTEMLERİ olarak BİZ;
 
2008 yılından bu yana “ARITMA” sektörüne hizmet etmekte olan ve gücüne güç katarak büyüyen dinamik bir ekibiz. Pazar ve müşteri ihtiyaçlarına göre ürün yelpazesini arttırarak kendini geliştiren firmamız, su arıtma konusunda HYDROITALIA ile başlattığı işbirliğini, solvent geri dönüşüm cihazları konusunda FORMECO firması ve de baca gazı arıtımı konusunda da BROFIND firması ile pekiştirerek, çevre konusundaki duyarlılığını arttırmış ve bir ekoloji firması haline gelmiştir.
Takım anlayışıyla yürüttüğümüz tasarım, proje, mühendislik, teknik destek, servis, kalite kontrol ve danışmanlık hizmetlerimizle, her geçen gün keskinleşen rekabet ortamında müşterilerimize farklılığımızı sunarak sektörümüzdeki yükselişimizi sürdürüyoruz.

Çözüm ortağınız olarak üstlendiğimiz projelerinizde, ISO ve OHSAS sertifikaları ışığında çağdaş kalite değerlerini uygulayarak memnuniyetinizi koşulsuz sağlamayı öncelikli hedef seçiyor, etik değerlere bağlılığımızdan bugün olduğu gibi yarın da ayrılmadan hizmet vermeyi ön koşulumuz olarak görüyoruz.
Bu kapsamda kendimize ilke olarak edindiğimiz slogan  “il risultato è importante” ile sonuç odaklı hizmet sunmaya devam edeceğiz.